Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM06:26
Kolumba06:29
Warneńska06:31
Belgradzka06:33
Piekarnicza06:34
Siedlce06:38
Skrajna06:39
Zakopiańska06:40
Ciasna06:41
Paska06:42
Powstańców Warszawskich
 
06:44
0 min.
 
Hucisko06:473 min.
 
Dworzec Główny06:495 min.
 
Plac Solidarności06:528 min.
 
Stocznia SKM06:5410 min.
 
Stocznia Północna06:5612 min.
 
Twarda06:5713 min.
 
Węzeł Kliniczna06:5814 min.
 
Swojska07:0016 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:0218 min.
 
Mostostal07:0319 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:0521 min.
 
Śnieżna07:0622 min.
 
Marynarki Polskiej07:0824 min.
 
Plac Wolności07:0925 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:1026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy