Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM22:46
Kolumba22:49
Warneńska22:51
Belgradzka22:53
Piekarnicza22:54
Siedlce22:58
Skrajna22:59
Zakopiańska23:00
Ciasna
 
23:01
0 min.
 
Paska23:021 min.
 
Powstańców Warszawskich23:043 min.
 
Hucisko23:065 min.
 
Dworzec Główny23:087 min.
 
Plac Solidarności23:109 min.
 
Stocznia SKM23:1110 min.
 
Stocznia Północna23:1211 min.
 
Twarda23:1312 min.
 
Węzeł Kliniczna23:1413 min.
 
Swojska23:1514 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:1716 min.
 
Mostostal23:1817 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:1918 min.
 
Śnieżna23:2019 min.
 
Marynarki Polskiej23:2221 min.
 
Plac Wolności23:2322 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:2423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy