Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM05:46
Kolumba05:49
Warneńska05:51
Belgradzka05:53
Piekarnicza05:54
Siedlce05:58
Skrajna05:59
Zakopiańska06:00
Ciasna
 
06:01
0 min.
 
Paska06:021 min.
 
Powstańców Warszawskich06:043 min.
 
Hucisko06:076 min.
 
Dworzec Główny06:098 min.
 
Plac Solidarności06:1211 min.
 
Stocznia SKM06:1413 min.
 
Stocznia Północna06:1615 min.
 
Twarda06:1716 min.
 
Węzeł Kliniczna06:1817 min.
 
Swojska06:2019 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:2221 min.
 
Mostostal06:2322 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:2524 min.
 
Śnieżna06:2625 min.
 
Marynarki Polskiej06:2827 min.
 
Plac Wolności06:2928 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)06:3029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy