Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM17:06
Kolumba17:09
Warneńska17:11
Belgradzka17:13
Piekarnicza17:14
Siedlce17:18
Skrajna17:19
Zakopiańska17:20
Ciasna
 
17:21
0 min.
 
Paska17:221 min.
 
Powstańców Warszawskich17:243 min.
 
Hucisko17:276 min.
 
Dworzec Główny17:298 min.
 
Plac Solidarności17:3211 min.
 
Stocznia SKM17:3413 min.
 
Stocznia Północna17:3615 min.
 
Twarda17:3716 min.
 
Węzeł Kliniczna17:3817 min.
 
Swojska17:4019 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:4221 min.
 
Mostostal17:4322 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:4524 min.
 
Śnieżna17:4625 min.
 
Marynarki Polskiej17:4827 min.
 
Plac Wolności17:4928 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)17:5029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy