Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM05:36
Kolumba05:39
Warneńska05:41
Belgradzka05:43
Piekarnicza05:44
Siedlce05:48
Skrajna05:49
Zakopiańska05:50
Ciasna
 
05:51
0 min.
 
Paska05:521 min.
 
Powstańców Warszawskich05:543 min.
 
Hucisko05:576 min.
 
Dworzec Główny05:598 min.
 
Plac Solidarności06:0211 min.
 
Stocznia SKM06:0413 min.
 
Stocznia Północna06:0615 min.
 
Twarda06:0716 min.
 
Węzeł Kliniczna06:0817 min.
 
Swojska06:1019 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:1221 min.
 
Mostostal06:1322 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:1524 min.
 
Śnieżna06:1625 min.
 
Marynarki Polskiej06:1827 min.
 
Plac Wolności06:1928 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)06:2029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy