Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM15:56
Kolumba15:59
Warneńska16:01
Belgradzka16:03
Piekarnicza16:04
Siedlce16:08
Skrajna16:09
Zakopiańska16:10
Ciasna
 
16:11
0 min.
 
Paska16:121 min.
 
Powstańców Warszawskich16:143 min.
 
Hucisko16:176 min.
 
Dworzec Główny16:198 min.
 
Plac Solidarności16:2211 min.
 
Stocznia SKM16:2413 min.
 
Stocznia Północna16:2615 min.
 
Twarda16:2716 min.
 
Węzeł Kliniczna16:2817 min.
 
Swojska16:3019 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:3221 min.
 
Mostostal16:3322 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:3524 min.
 
Śnieżna16:3625 min.
 
Marynarki Polskiej16:3827 min.
 
Plac Wolności16:3928 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)16:4029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy