Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM13:04
Kolumba13:07
Warneńska13:09
Belgradzka13:11
Piekarnicza13:12
Siedlce13:16
Skrajna13:17
Zakopiańska13:18
Ciasna
 
13:19
0 min.
 
Paska13:201 min.
 
Powstańców Warszawskich13:223 min.
 
Hucisko13:256 min.
 
Dworzec Główny13:278 min.
 
Plac Solidarności13:3011 min.
 
Stocznia SKM13:3213 min.
 
Stocznia Północna13:3415 min.
 
Twarda13:3516 min.
 
Węzeł Kliniczna13:3617 min.
 
Swojska13:3819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:4021 min.
 
Mostostal13:4122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:4324 min.
 
Śnieżna13:4425 min.
 
Marynarki Polskiej13:4627 min.
 
Plac Wolności13:4728 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:4829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy