Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM09:04
Kolumba09:07
Warneńska09:09
Belgradzka09:11
Piekarnicza09:12
Siedlce09:16
Skrajna09:17
Zakopiańska09:18
Ciasna
 
09:19
0 min.
 
Paska09:201 min.
 
Powstańców Warszawskich09:223 min.
 
Hucisko09:256 min.
 
Dworzec Główny09:278 min.
 
Plac Solidarności09:3011 min.
 
Stocznia SKM09:3213 min.
 
Stocznia Północna09:3415 min.
 
Twarda09:3516 min.
 
Węzeł Kliniczna09:3617 min.
 
Swojska09:3819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:4021 min.
 
Mostostal09:4122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:4324 min.
 
Śnieżna09:4425 min.
 
Marynarki Polskiej09:4627 min.
 
Plac Wolności09:4728 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:4829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy