Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM14:47
Kolumba14:50
Warneńska14:52
Belgradzka14:54
Piekarnicza14:55
Siedlce14:59
Skrajna15:00
Zakopiańska15:01
Ciasna
 
15:02
0 min.
 
Paska15:031 min.
 
Powstańców Warszawskich15:053 min.
 
Hucisko15:086 min.
 
Dworzec Główny15:108 min.
 
Plac Solidarności15:1210 min.
 
Stocznia SKM15:1412 min.
 
Stocznia Północna15:1614 min.
 
Twarda15:1715 min.
 
Węzeł Kliniczna15:1816 min.
 
Swojska15:1917 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:2119 min.
 
Mostostal15:2220 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:2422 min.
 
Śnieżna15:2523 min.
 
Marynarki Polskiej15:2725 min.
 
Plac Wolności15:2826 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)15:2927 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy