Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM11:47
Kolumba11:50
Warneńska11:52
Belgradzka11:54
Piekarnicza11:55
Siedlce11:59
Skrajna12:00
Zakopiańska12:01
Ciasna
 
12:02
0 min.
 
Paska12:031 min.
 
Powstańców Warszawskich12:053 min.
 
Hucisko12:086 min.
 
Dworzec Główny12:108 min.
 
Plac Solidarności12:1210 min.
 
Stocznia SKM12:1412 min.
 
Stocznia Północna12:1614 min.
 
Twarda12:1715 min.
 
Węzeł Kliniczna12:1816 min.
 
Swojska12:1917 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:2119 min.
 
Mostostal12:2220 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:2422 min.
 
Śnieżna12:2523 min.
 
Marynarki Polskiej12:2725 min.
 
Plac Wolności12:2826 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)12:2927 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy