Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM04:55
Kolumba04:58
Warneńska05:00
Belgradzka05:02
Piekarnicza05:03
Siedlce05:07
Skrajna05:08
Zakopiańska05:09
Ciasna
 
05:10
0 min.
 
Paska05:111 min.
 
Powstańców Warszawskich05:133 min.
 
Hucisko05:155 min.
 
Dworzec Główny05:177 min.
 
Plac Solidarności05:199 min.
 
Stocznia SKM05:2010 min.
 
Stocznia Północna05:2212 min.
 
Twarda05:2313 min.
 
Węzeł Kliniczna05:2414 min.
 
Swojska05:2515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:2717 min.
 
Mostostal05:2818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:3020 min.
 
Śnieżna05:3121 min.
 
Marynarki Polskiej05:3323 min.
 
Plac Wolności05:3424 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)05:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy