Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM16:07
Kolumba16:10
Warneńska16:12
Belgradzka16:14
Piekarnicza16:15
Siedlce16:19
Skrajna16:20
Zakopiańska16:21
Ciasna
 
16:22
0 min.
 
Paska16:231 min.
 
Powstańców Warszawskich16:253 min.
 
Hucisko16:286 min.
 
Dworzec Główny16:308 min.
 
Plac Solidarności16:3210 min.
 
Stocznia SKM16:3412 min.
 
Stocznia Północna16:3614 min.
 
Twarda16:3715 min.
 
Węzeł Kliniczna16:3816 min.
 
Swojska16:3917 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:4119 min.
 
Mostostal16:4220 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:4422 min.
 
Śnieżna16:4523 min.
 
Marynarki Polskiej16:4725 min.
 
Plac Wolności16:4826 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)16:4927 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy