Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sucharskiego10:38
Lenartowicza10:39
Przeróbka10:40
Głęboka10:42
Brama Żuławska10:44
Akademia Muzyczna10:46
Chmielna10:47
Żabi Kruk10:48
Okopowa10:50
Brama Wyżynna10:52
Dworzec Główny10:54
Brama Oliwska10:57
Chodowieckiego10:58
Uniwersytet Medyczny10:59
Traugutta11:01
Opera Bałtycka
 
11:03
0 min.
 
Politechnika11:041 min.
 
Miszewskiego11:063 min.
 
Jaśkowa Dolina11:085 min.
 
Klonowa11:096 min.
 
Galeria Bałtycka11:118 min.
 
Wojska Polskiego11:1310 min.
 
Zamenhofa11:1411 min.
 
Zajezdnia11:1512 min.
 
Strzyża PKM11:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy