Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sucharskiego10:18
Lenartowicza10:19
Przeróbka10:20
Głęboka10:22
Brama Żuławska10:24
Akademia Muzyczna10:26
Chmielna10:27
Żabi Kruk10:28
Okopowa10:30
Brama Wyżynna10:32
Dworzec Główny10:34
Brama Oliwska10:37
Chodowieckiego10:38
Uniwersytet Medyczny10:39
Traugutta10:41
Opera Bałtycka
 
10:43
0 min.
 
Politechnika10:441 min.
 
Miszewskiego10:463 min.
 
Jaśkowa Dolina10:485 min.
 
Klonowa10:496 min.
 
Galeria Bałtycka10:518 min.
 
Wojska Polskiego10:5310 min.
 
Zamenhofa10:5411 min.
 
Zajezdnia10:5512 min.
 
Strzyża PKM10:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy