Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego07:58
Lenartowicza07:59
Przeróbka08:00
Głęboka08:02
Brama Żuławska08:04
Akademia Muzyczna08:06
Chmielna08:07
Żabi Kruk08:08
Okopowa08:10
Brama Wyżynna08:12
Dworzec Główny08:14
Brama Oliwska08:17
Chodowieckiego08:18
Uniwersytet Medyczny08:19
Traugutta08:21
Opera Bałtycka
 
08:23
0 min.
 
Politechnika08:241 min.
 
Miszewskiego08:263 min.
 
Jaśkowa Dolina08:285 min.
 
Klonowa08:296 min.
 
Galeria Bałtycka08:318 min.
 
Wojska Polskiego08:3310 min.
 
Zamenhofa08:3411 min.
 
Zajezdnia08:3512 min.
 
Strzyża PKM08:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy