Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego07:18
Lenartowicza07:19
Przeróbka07:20
Głęboka07:22
Brama Żuławska07:24
Akademia Muzyczna07:26
Chmielna07:27
Żabi Kruk07:28
Okopowa07:30
Brama Wyżynna07:32
Dworzec Główny07:34
Brama Oliwska07:37
Chodowieckiego07:38
Uniwersytet Medyczny07:39
Traugutta07:41
Opera Bałtycka
 
07:43
0 min.
 
Politechnika07:441 min.
 
Miszewskiego07:463 min.
 
Jaśkowa Dolina07:485 min.
 
Klonowa07:496 min.
 
Galeria Bałtycka07:518 min.
 
Wojska Polskiego07:5310 min.
 
Zamenhofa07:5411 min.
 
Zajezdnia07:5512 min.
 
Strzyża PKM07:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy