Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego06:58
Lenartowicza06:59
Przeróbka07:00
Głęboka07:02
Brama Żuławska07:04
Akademia Muzyczna07:06
Chmielna07:07
Żabi Kruk07:08
Okopowa07:10
Brama Wyżynna07:12
Dworzec Główny07:14
Brama Oliwska07:17
Chodowieckiego07:18
Uniwersytet Medyczny07:19
Traugutta07:21
Opera Bałtycka
 
07:23
0 min.
 
Politechnika07:241 min.
 
Miszewskiego07:263 min.
 
Jaśkowa Dolina07:285 min.
 
Klonowa07:296 min.
 
Galeria Bałtycka07:318 min.
 
Wojska Polskiego07:3310 min.
 
Zamenhofa07:3411 min.
 
Zajezdnia07:3512 min.
 
Strzyża PKM07:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy