Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego04:48
Lenartowicza04:49
Przeróbka04:50
Głęboka04:52
Brama Żuławska04:54
Akademia Muzyczna04:56
Chmielna04:57
Żabi Kruk04:58
Okopowa05:00
Brama Wyżynna05:02
Dworzec Główny05:04
Brama Oliwska05:07
Chodowieckiego05:08
Uniwersytet Medyczny05:09
Traugutta05:11
Opera Bałtycka
 
05:13
0 min.
 
Politechnika05:141 min.
 
Miszewskiego05:163 min.
 
Jaśkowa Dolina05:185 min.
 
Klonowa05:196 min.
 
Galeria Bałtycka05:218 min.
 
Wojska Polskiego05:2310 min.
 
Zamenhofa05:2411 min.
 
Zajezdnia05:2512 min.
 
Strzyża PKM05:2613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy