Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sucharskiego22:18
Lenartowicza22:19
Przeróbka22:20
Głęboka22:22
Brama Żuławska22:24
Akademia Muzyczna22:26
Chmielna22:27
Żabi Kruk22:28
Okopowa22:30
Brama Wyżynna22:32
Dworzec Główny22:34
Brama Oliwska22:37
Chodowieckiego22:38
Uniwersytet Medyczny22:39
Traugutta22:41
Opera Bałtycka
 
22:43
0 min.
 
Politechnika22:441 min.
 
Miszewskiego22:463 min.
 
Jaśkowa Dolina22:485 min.
 
Klonowa22:496 min.
 
Galeria Bałtycka22:518 min.
 
Wojska Polskiego22:5310 min.
 
Zamenhofa22:5411 min.
 
Zajezdnia22:5512 min.
 
Strzyża PKM22:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy