Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego21:16
Lenartowicza21:17
Przeróbka21:18
Głęboka21:20
Brama Żuławska21:22
Akademia Muzyczna21:24
Chmielna21:25
Żabi Kruk21:26
Okopowa21:28
Brama Wyżynna21:30
Dworzec Główny21:32
Brama Oliwska21:35
Chodowieckiego21:36
Uniwersytet Medyczny21:37
Traugutta21:39
Opera Bałtycka
 
21:41
0 min.
 
Politechnika21:421 min.
 
Miszewskiego21:443 min.
 
Jaśkowa Dolina21:465 min.
 
Klonowa21:476 min.
 
Galeria Bałtycka21:498 min.
 
Wojska Polskiego21:5110 min.
 
Zamenhofa21:5211 min.
 
Zajezdnia21:5312 min.
 
Strzyża PKM21:5413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy