Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Sucharskiego06:15
Lenartowicza06:16
Przeróbka06:17
Głęboka06:19
Brama Żuławska06:21
Akademia Muzyczna06:23
Chmielna06:24
Żabi Kruk06:25
Okopowa06:27
Brama Wyżynna06:29
Dworzec Główny06:31
Brama Oliwska06:34
Chodowieckiego06:35
Uniwersytet Medyczny06:36
Traugutta06:38
Opera Bałtycka
 
06:40
0 min.
 
Politechnika06:411 min.
 
Miszewskiego06:433 min.
 
Jaśkowa Dolina06:455 min.
 
Klonowa06:466 min.
 
Galeria Bałtycka06:488 min.
 
Wojska Polskiego06:5010 min.
 
Zamenhofa06:5111 min.
 
Zajezdnia06:5212 min.
 
Strzyża PKM06:5313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy