Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Sucharskiego05:55
Lenartowicza05:56
Przeróbka05:57
Głęboka05:59
Brama Żuławska06:01
Akademia Muzyczna06:03
Chmielna06:04
Żabi Kruk06:05
Okopowa06:07
Brama Wyżynna06:09
Dworzec Główny06:11
Brama Oliwska06:14
Chodowieckiego06:15
Uniwersytet Medyczny06:16
Traugutta06:18
Opera Bałtycka
 
06:20
0 min.
 
Politechnika06:211 min.
 
Miszewskiego06:233 min.
 
Jaśkowa Dolina06:255 min.
 
Klonowa06:266 min.
 
Galeria Bałtycka06:288 min.
 
Wojska Polskiego06:3010 min.
 
Zamenhofa06:3111 min.
 
Zajezdnia06:3212 min.
 
Strzyża PKM06:3313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy