Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Sucharskiego15:55
Lenartowicza15:56
Przeróbka15:57
Głęboka15:59
Brama Żuławska16:01
Akademia Muzyczna16:03
Chmielna16:04
Żabi Kruk16:05
Okopowa16:07
Brama Wyżynna16:09
Dworzec Główny16:11
Brama Oliwska16:14
Chodowieckiego16:15
Uniwersytet Medyczny16:16
Traugutta16:18
Opera Bałtycka
 
16:20
0 min.
 
Politechnika16:211 min.
 
Miszewskiego16:233 min.
 
Jaśkowa Dolina16:255 min.
 
Klonowa16:266 min.
 
Galeria Bałtycka16:288 min.
 
Wojska Polskiego16:3010 min.
 
Zamenhofa16:3111 min.
 
Zajezdnia16:3212 min.
 
Strzyża PKM16:3313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy