Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego15:15
Lenartowicza15:16
Przeróbka15:17
Głęboka15:19
Brama Żuławska15:21
Akademia Muzyczna15:23
Chmielna15:24
Żabi Kruk15:25
Okopowa15:27
Brama Wyżynna15:29
Dworzec Główny15:31
Brama Oliwska15:34
Chodowieckiego15:35
Uniwersytet Medyczny15:36
Traugutta15:38
Opera Bałtycka
 
15:40
0 min.
 
Politechnika15:411 min.
 
Miszewskiego15:433 min.
 
Jaśkowa Dolina15:455 min.
 
Klonowa15:466 min.
 
Galeria Bałtycka15:488 min.
 
Wojska Polskiego15:5010 min.
 
Zamenhofa15:5111 min.
 
Zajezdnia15:5212 min.
 
Strzyża PKM15:5313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy