Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sucharskiego14:05
Lenartowicza14:06
Przeróbka14:07
Głęboka14:09
Brama Żuławska14:11
Akademia Muzyczna14:13
Chmielna14:14
Żabi Kruk14:15
Okopowa14:17
Brama Wyżynna14:19
Dworzec Główny14:21
Brama Oliwska14:24
Chodowieckiego14:25
Uniwersytet Medyczny14:26
Traugutta14:28
Opera Bałtycka
 
14:30
0 min.
 
Politechnika14:311 min.
 
Miszewskiego14:333 min.
 
Jaśkowa Dolina14:355 min.
 
Klonowa14:366 min.
 
Galeria Bałtycka14:388 min.
 
Wojska Polskiego14:4010 min.
 
Zamenhofa14:4111 min.
 
Zajezdnia14:4212 min.
 
Strzyża PKM14:4313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy