Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Sucharskiego10:58
Lenartowicza10:59
Przeróbka11:00
Głęboka11:02
Brama Żuławska11:04
Akademia Muzyczna11:06
Chmielna11:07
Żabi Kruk11:08
Okopowa11:10
Brama Wyżynna11:12
Dworzec Główny11:14
Brama Oliwska11:17
Chodowieckiego11:18
Uniwersytet Medyczny11:19
Traugutta11:21
Opera Bałtycka
 
11:23
0 min.
 
Politechnika11:241 min.
 
Miszewskiego11:263 min.
 
Jaśkowa Dolina11:285 min.
 
Klonowa11:296 min.
 
Galeria Bałtycka11:318 min.
 
Wojska Polskiego11:3310 min.
 
Zamenhofa11:3411 min.
 
Zajezdnia11:3512 min.
 
Strzyża PKM11:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy