Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego09:38
Lenartowicza09:39
Przeróbka09:40
Głęboka09:42
Brama Żuławska09:44
Akademia Muzyczna09:46
Chmielna09:47
Żabi Kruk09:48
Okopowa09:50
Brama Wyżynna09:52
Dworzec Główny09:54
Brama Oliwska09:57
Chodowieckiego09:58
Uniwersytet Medyczny09:59
Traugutta10:01
Opera Bałtycka
 
10:03
0 min.
 
Politechnika10:041 min.
 
Miszewskiego10:063 min.
 
Jaśkowa Dolina10:085 min.
 
Klonowa10:096 min.
 
Galeria Bałtycka10:118 min.
 
Wojska Polskiego10:1310 min.
 
Zamenhofa10:1411 min.
 
Zajezdnia10:1512 min.
 
Strzyża PKM10:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy