Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego04:58
Lenartowicza04:59
Przeróbka05:00
Głęboka05:02
Brama Żuławska05:04
Akademia Muzyczna05:06
Chmielna05:07
Żabi Kruk05:08
Okopowa05:10
Brama Wyżynna05:12
Dworzec Główny05:14
Brama Oliwska05:17
Chodowieckiego05:18
Uniwersytet Medyczny05:19
Traugutta05:21
Opera Bałtycka
 
05:23
0 min.
 
Politechnika05:241 min.
 
Miszewskiego05:263 min.
 
Jaśkowa Dolina05:285 min.
 
Klonowa05:296 min.
 
Galeria Bałtycka05:318 min.
 
Wojska Polskiego05:3310 min.
 
Zamenhofa05:3411 min.
 
Zajezdnia05:3512 min.
 
Strzyża PKM05:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy