Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Sucharskiego23:28
Lenartowicza23:29
Przeróbka23:30
Głęboka23:32
Brama Żuławska23:34
Akademia Muzyczna23:35
Chmielna23:36
Żabi Kruk23:37
Okopowa23:39
Brama Wyżynna23:41
Dworzec Główny23:43
Brama Oliwska23:46
Chodowieckiego23:47
Uniwersytet Medyczny23:48
Traugutta23:49
Opera Bałtycka
 
23:51
0 min.
 
Politechnika23:521 min.
 
Miszewskiego23:543 min.
 
Jaśkowa Dolina23:565 min.
 
Klonowa23:576 min.
 
Galeria Bałtycka23:598 min.
 
Nd.,23.02
Pn.,24.02
Wojska Polskiego00:0110 min.
 
Zamenhofa00:0211 min.
 
Zajezdnia00:0312 min.
 
Strzyża PKM00:0413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy