Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Sucharskiego20:18
Lenartowicza20:19
Przeróbka20:20
Głęboka20:22
Brama Żuławska20:24
Akademia Muzyczna20:26
Chmielna20:27
Żabi Kruk20:28
Okopowa20:30
Brama Wyżynna20:32
Dworzec Główny20:34
Brama Oliwska20:37
Chodowieckiego20:38
Uniwersytet Medyczny20:39
Traugutta20:41
Opera Bałtycka
 
20:43
0 min.
 
Politechnika20:441 min.
 
Miszewskiego20:463 min.
 
Jaśkowa Dolina20:485 min.
 
Klonowa20:496 min.
 
Galeria Bałtycka20:518 min.
 
Wojska Polskiego20:5310 min.
 
Zamenhofa20:5411 min.
 
Zajezdnia20:5512 min.
 
Strzyża PKM20:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy