Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sucharskiego18:58
Lenartowicza18:59
Przeróbka19:00
Głęboka19:02
Brama Żuławska19:04
Akademia Muzyczna19:06
Chmielna19:07
Żabi Kruk19:08
Okopowa19:10
Brama Wyżynna19:12
Dworzec Główny19:14
Brama Oliwska19:17
Chodowieckiego19:18
Uniwersytet Medyczny19:19
Traugutta19:21
Opera Bałtycka
 
19:23
0 min.
 
Politechnika19:241 min.
 
Miszewskiego19:263 min.
 
Jaśkowa Dolina19:285 min.
 
Klonowa19:296 min.
 
Galeria Bałtycka19:318 min.
 
Wojska Polskiego19:3310 min.
 
Zamenhofa19:3411 min.
 
Zajezdnia19:3512 min.
 
Strzyża PKM19:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy