Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Sucharskiego17:38
Lenartowicza17:39
Przeróbka17:40
Głęboka17:42
Brama Żuławska17:44
Akademia Muzyczna17:46
Chmielna17:47
Żabi Kruk17:48
Okopowa17:50
Brama Wyżynna17:52
Dworzec Główny17:54
Brama Oliwska17:57
Chodowieckiego17:58
Uniwersytet Medyczny17:59
Traugutta18:01
Opera Bałtycka
 
18:03
0 min.
 
Politechnika18:041 min.
 
Miszewskiego18:063 min.
 
Jaśkowa Dolina18:085 min.
 
Klonowa18:096 min.
 
Galeria Bałtycka18:118 min.
 
Wojska Polskiego18:1310 min.
 
Zamenhofa18:1411 min.
 
Zajezdnia18:1512 min.
 
Strzyża PKM18:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy