Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego14:58
Lenartowicza14:59
Przeróbka15:00
Głęboka15:02
Brama Żuławska15:04
Akademia Muzyczna15:06
Chmielna15:07
Żabi Kruk15:08
Okopowa15:10
Brama Wyżynna15:12
Dworzec Główny15:14
Brama Oliwska15:17
Chodowieckiego15:18
Uniwersytet Medyczny15:19
Traugutta15:21
Opera Bałtycka
 
15:23
0 min.
 
Politechnika15:241 min.
 
Miszewskiego15:263 min.
 
Jaśkowa Dolina15:285 min.
 
Klonowa15:296 min.
 
Galeria Bałtycka15:318 min.
 
Wojska Polskiego15:3310 min.
 
Zamenhofa15:3411 min.
 
Zajezdnia15:3512 min.
 
Strzyża PKM15:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy