Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego14:38
Lenartowicza14:39
Przeróbka14:40
Głęboka14:42
Brama Żuławska14:44
Akademia Muzyczna14:46
Chmielna14:47
Żabi Kruk14:48
Okopowa14:50
Brama Wyżynna14:52
Dworzec Główny14:54
Brama Oliwska14:57
Chodowieckiego14:58
Uniwersytet Medyczny14:59
Traugutta15:01
Opera Bałtycka
 
15:03
0 min.
 
Politechnika15:041 min.
 
Miszewskiego15:063 min.
 
Jaśkowa Dolina15:085 min.
 
Klonowa15:096 min.
 
Galeria Bałtycka15:118 min.
 
Wojska Polskiego15:1310 min.
 
Zamenhofa15:1411 min.
 
Zajezdnia15:1512 min.
 
Strzyża PKM15:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy