Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sucharskiego13:38
Lenartowicza13:39
Przeróbka13:40
Głęboka13:42
Brama Żuławska13:44
Akademia Muzyczna13:46
Chmielna13:47
Żabi Kruk13:48
Okopowa13:50
Brama Wyżynna13:52
Dworzec Główny13:54
Brama Oliwska13:57
Chodowieckiego13:58
Uniwersytet Medyczny13:59
Traugutta14:01
Opera Bałtycka
 
14:03
0 min.
 
Politechnika14:041 min.
 
Miszewskiego14:063 min.
 
Jaśkowa Dolina14:085 min.
 
Klonowa14:096 min.
 
Galeria Bałtycka14:118 min.
 
Wojska Polskiego14:1310 min.
 
Zamenhofa14:1411 min.
 
Zajezdnia14:1512 min.
 
Strzyża PKM14:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy