Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Sucharskiego10:48
Lenartowicza10:49
Przeróbka10:50
Głęboka10:52
Brama Żuławska10:54
Akademia Muzyczna10:56
Chmielna10:57
Żabi Kruk10:58
Okopowa11:00
Brama Wyżynna11:02
Dworzec Główny11:04
Brama Oliwska11:07
Chodowieckiego11:08
Uniwersytet Medyczny11:09
Traugutta11:11
Opera Bałtycka
 
11:13
0 min.
 
Politechnika11:141 min.
 
Miszewskiego11:163 min.
 
Jaśkowa Dolina11:185 min.
 
Klonowa11:196 min.
 
Galeria Bałtycka11:218 min.
 
Wojska Polskiego11:2310 min.
 
Zamenhofa11:2411 min.
 
Zajezdnia11:2512 min.
 
Strzyża PKM11:2613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy