Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego05:48
Lenartowicza05:49
Przeróbka05:50
Głęboka05:52
Brama Żuławska05:54
Akademia Muzyczna05:56
Chmielna05:57
Żabi Kruk05:58
Okopowa06:00
Brama Wyżynna06:02
Dworzec Główny06:04
Brama Oliwska06:07
Chodowieckiego06:08
Uniwersytet Medyczny06:09
Traugutta06:11
Opera Bałtycka
 
06:13
0 min.
 
Politechnika06:141 min.
 
Miszewskiego06:163 min.
 
Jaśkowa Dolina06:185 min.
 
Klonowa06:196 min.
 
Galeria Bałtycka06:218 min.
 
Wojska Polskiego06:2310 min.
 
Zamenhofa06:2411 min.
 
Zajezdnia06:2512 min.
 
Strzyża PKM06:2613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy