Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego21:01
Lenartowicza21:02
Przeróbka21:03
Głęboka21:05
Brama Żuławska21:07
Akademia Muzyczna21:09
Chmielna21:10
Żabi Kruk21:11
Okopowa21:13
Brama Wyżynna21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Oliwska21:20
Chodowieckiego21:21
Uniwersytet Medyczny21:22
Traugutta21:24
Opera Bałtycka
 
21:26
0 min.
 
Politechnika21:271 min.
 
Miszewskiego21:293 min.
 
Jaśkowa Dolina21:315 min.
 
Klonowa21:326 min.
 
Galeria Bałtycka21:348 min.
 
Wojska Polskiego21:3610 min.
 
Zamenhofa21:3711 min.
 
Zajezdnia21:3812 min.
 
Strzyża PKM21:3913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy