Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Sucharskiego18:18
Lenartowicza18:19
Przeróbka18:20
Głęboka18:22
Brama Żuławska18:24
Akademia Muzyczna18:26
Chmielna18:27
Żabi Kruk18:28
Okopowa18:30
Brama Wyżynna18:32
Dworzec Główny18:34
Brama Oliwska18:37
Chodowieckiego18:38
Uniwersytet Medyczny18:39
Traugutta18:41
Opera Bałtycka
 
18:43
0 min.
 
Politechnika18:441 min.
 
Miszewskiego18:463 min.
 
Jaśkowa Dolina18:485 min.
 
Klonowa18:496 min.
 
Galeria Bałtycka18:518 min.
 
Wojska Polskiego18:5310 min.
 
Zamenhofa18:5411 min.
 
Zajezdnia18:5512 min.
 
Strzyża PKM18:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy