Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Sucharskiego17:18
Lenartowicza17:19
Przeróbka17:20
Głęboka17:22
Brama Żuławska17:24
Akademia Muzyczna17:26
Chmielna17:27
Żabi Kruk17:28
Okopowa17:30
Brama Wyżynna17:32
Dworzec Główny17:34
Brama Oliwska17:37
Chodowieckiego17:38
Uniwersytet Medyczny17:39
Traugutta17:41
Opera Bałtycka
 
17:43
0 min.
 
Politechnika17:441 min.
 
Miszewskiego17:463 min.
 
Jaśkowa Dolina17:485 min.
 
Klonowa17:496 min.
 
Galeria Bałtycka17:518 min.
 
Wojska Polskiego17:5310 min.
 
Zamenhofa17:5411 min.
 
Zajezdnia17:5512 min.
 
Strzyża PKM17:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy