Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Sucharskiego15:18
Lenartowicza15:19
Przeróbka15:20
Głęboka15:22
Brama Żuławska15:24
Akademia Muzyczna15:26
Chmielna15:27
Żabi Kruk15:28
Okopowa15:30
Brama Wyżynna15:32
Dworzec Główny15:34
Brama Oliwska15:37
Chodowieckiego15:38
Uniwersytet Medyczny15:39
Traugutta15:41
Opera Bałtycka
 
15:43
0 min.
 
Politechnika15:441 min.
 
Miszewskiego15:463 min.
 
Jaśkowa Dolina15:485 min.
 
Klonowa15:496 min.
 
Galeria Bałtycka15:518 min.
 
Wojska Polskiego15:5310 min.
 
Zamenhofa15:5411 min.
 
Zajezdnia15:5512 min.
 
Strzyża PKM15:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy