Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego13:18
Lenartowicza13:19
Przeróbka13:20
Głęboka13:22
Brama Żuławska13:24
Akademia Muzyczna13:26
Chmielna13:27
Żabi Kruk13:28
Okopowa13:30
Brama Wyżynna13:32
Dworzec Główny13:34
Brama Oliwska13:37
Chodowieckiego13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Traugutta13:41
Opera Bałtycka
 
13:43
0 min.
 
Politechnika13:441 min.
 
Miszewskiego13:463 min.
 
Jaśkowa Dolina13:485 min.
 
Klonowa13:496 min.
 
Galeria Bałtycka13:518 min.
 
Wojska Polskiego13:5310 min.
 
Zamenhofa13:5411 min.
 
Zajezdnia13:5512 min.
 
Strzyża PKM13:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy