Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego08:58
Lenartowicza08:59
Przeróbka09:00
Głęboka09:02
Brama Żuławska09:04
Akademia Muzyczna09:06
Chmielna09:07
Żabi Kruk09:08
Okopowa09:10
Brama Wyżynna09:12
Dworzec Główny09:14
Brama Oliwska09:17
Chodowieckiego09:18
Uniwersytet Medyczny
 
09:19
0 min.
 
Traugutta09:212 min.
 
Opera Bałtycka09:234 min.
 
Politechnika09:245 min.
 
Miszewskiego09:267 min.
 
Jaśkowa Dolina09:289 min.
 
Klonowa09:2910 min.
 
Galeria Bałtycka09:3112 min.
 
Wojska Polskiego09:3314 min.
 
Zamenhofa09:3415 min.
 
Zajezdnia09:3516 min.
 
Strzyża PKM09:3617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy