Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego08:38
Lenartowicza08:39
Przeróbka08:40
Głęboka08:42
Brama Żuławska08:44
Akademia Muzyczna08:46
Chmielna08:47
Żabi Kruk08:48
Okopowa08:50
Brama Wyżynna08:52
Dworzec Główny08:54
Brama Oliwska08:57
Chodowieckiego08:58
Uniwersytet Medyczny
 
08:59
0 min.
 
Traugutta09:012 min.
 
Opera Bałtycka09:034 min.
 
Politechnika09:045 min.
 
Miszewskiego09:067 min.
 
Jaśkowa Dolina09:089 min.
 
Klonowa09:0910 min.
 
Galeria Bałtycka09:1112 min.
 
Wojska Polskiego09:1314 min.
 
Zamenhofa09:1415 min.
 
Zajezdnia09:1516 min.
 
Strzyża PKM09:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy