Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego06:35
Lenartowicza06:36
Przeróbka06:37
Głęboka06:39
Brama Żuławska06:41
Akademia Muzyczna06:43
Chmielna06:44
Żabi Kruk06:45
Okopowa06:47
Brama Wyżynna06:49
Dworzec Główny06:51
Brama Oliwska06:54
Chodowieckiego06:55
Uniwersytet Medyczny
 
06:56
0 min.
 
Traugutta06:582 min.
 
Opera Bałtycka07:004 min.
 
Politechnika07:015 min.
 
Miszewskiego07:037 min.
 
Jaśkowa Dolina07:059 min.
 
Klonowa07:0610 min.
 
Galeria Bałtycka07:0812 min.
 
Wojska Polskiego07:1014 min.
 
Zamenhofa07:1115 min.
 
Zajezdnia07:1216 min.
 
Strzyża PKM07:1317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy