Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego06:38
Lenartowicza06:39
Przeróbka06:40
Głęboka06:42
Brama Żuławska06:44
Akademia Muzyczna06:46
Chmielna06:47
Żabi Kruk06:48
Okopowa06:50
Brama Wyżynna06:52
Dworzec Główny06:54
Brama Oliwska06:57
Chodowieckiego06:58
Uniwersytet Medyczny
 
06:59
0 min.
 
Traugutta07:012 min.
 
Opera Bałtycka07:034 min.
 
Politechnika07:045 min.
 
Miszewskiego07:067 min.
 
Jaśkowa Dolina07:089 min.
 
Klonowa07:0910 min.
 
Galeria Bałtycka07:1112 min.
 
Wojska Polskiego07:1314 min.
 
Zamenhofa07:1415 min.
 
Zajezdnia07:1516 min.
 
Strzyża PKM07:1617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy