Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego04:48
Lenartowicza04:49
Przeróbka04:50
Głęboka04:52
Brama Żuławska04:54
Akademia Muzyczna04:56
Chmielna04:57
Żabi Kruk04:58
Okopowa05:00
Brama Wyżynna05:02
Dworzec Główny05:04
Brama Oliwska05:07
Chodowieckiego05:08
Uniwersytet Medyczny
 
05:09
0 min.
 
Traugutta05:112 min.
 
Opera Bałtycka05:134 min.
 
Politechnika05:145 min.
 
Miszewskiego05:167 min.
 
Jaśkowa Dolina05:189 min.
 
Klonowa05:1910 min.
 
Galeria Bałtycka05:2112 min.
 
Wojska Polskiego05:2314 min.
 
Zamenhofa05:2415 min.
 
Zajezdnia05:2516 min.
 
Strzyża PKM05:2617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy