Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego06:25
Lenartowicza06:26
Przeróbka06:27
Głęboka06:29
Brama Żuławska06:31
Akademia Muzyczna06:33
Chmielna06:34
Żabi Kruk06:35
Okopowa06:37
Brama Wyżynna06:39
Dworzec Główny06:41
Brama Oliwska06:44
Chodowieckiego06:45
Uniwersytet Medyczny
 
06:46
0 min.
 
Traugutta06:482 min.
 
Opera Bałtycka06:504 min.
 
Politechnika06:515 min.
 
Miszewskiego06:537 min.
 
Jaśkowa Dolina06:559 min.
 
Klonowa06:5610 min.
 
Galeria Bałtycka06:5812 min.
 
Wojska Polskiego07:0014 min.
 
Zamenhofa07:0115 min.
 
Zajezdnia07:0216 min.
 
Strzyża PKM07:0317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy