Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sucharskiego21:31
Lenartowicza21:32
Przeróbka21:33
Głęboka21:35
Brama Żuławska21:37
Akademia Muzyczna21:39
Chmielna21:40
Żabi Kruk21:41
Okopowa21:43
Brama Wyżynna21:45
Dworzec Główny21:47
Brama Oliwska21:50
Chodowieckiego21:51
Uniwersytet Medyczny
 
21:52
0 min.
 
Traugutta21:542 min.
 
Opera Bałtycka21:564 min.
 
Politechnika21:575 min.
 
Miszewskiego21:597 min.
 
Jaśkowa Dolina22:019 min.
 
Klonowa22:0210 min.
 
Galeria Bałtycka22:0412 min.
 
Wojska Polskiego22:0614 min.
 
Zamenhofa22:0715 min.
 
Zajezdnia22:0816 min.
 
Strzyża PKM22:0917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy