Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sucharskiego21:16
Lenartowicza21:17
Przeróbka21:18
Głęboka21:20
Brama Żuławska21:22
Akademia Muzyczna21:24
Chmielna21:25
Żabi Kruk21:26
Okopowa21:28
Brama Wyżynna21:30
Dworzec Główny21:32
Brama Oliwska21:35
Chodowieckiego21:36
Uniwersytet Medyczny
 
21:37
0 min.
 
Traugutta21:392 min.
 
Opera Bałtycka21:414 min.
 
Politechnika21:425 min.
 
Miszewskiego21:447 min.
 
Jaśkowa Dolina21:469 min.
 
Klonowa21:4710 min.
 
Galeria Bałtycka21:4912 min.
 
Wojska Polskiego21:5114 min.
 
Zamenhofa21:5215 min.
 
Zajezdnia21:5316 min.
 
Strzyża PKM21:5417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy